Win/OSX Start z wyborem.

Ogólne rozmowy związane z działaniem oraz obsługą systemu Leopard (10.5) na platformie OSx86.
Regulamin działu
Na podstawowe pytania można znaleźć odpowiedź w dziale "Jak zacząć?"

W tym dziale nie piszemy o problemach:
- z instalacją
- ze znalezieniem sterowników (kextów)
- z programami

Nie podpinamy się pod stare/inne wątki jeśli nasz jest na inny temat niż pierwszy post.
Zachęcamy do zakładania nowych tematów.

Win/OSX Start z wyborem.

Postprzez Ja1012 » 14 sie 2010, o 12:44

Witam,
słuchajcie, wiem że temat był wałkowany nieraz, jednak że nie znalazłem prostej i jednoznacznej odpowiedzi. Otóż posiadam już zainstalowany system windows 7 na dysku A, na dysku B mam Xp, and dysku C mam OSX'a. Jak dotąd uruchamiałem Mac'a przekładając kabelki z dysków A lub B do C. Jak widać sposób ten nie jest zbyt wygodny i tak naprawdę ogranicza używanie Mac'a do zera. Czy mógłby mi któś wyjaśnić co mam zrobić, i czy wogule się da teraz.

Konfiguracja jaką chcę osiągnąć to win7 i OSX, dodam że win7 jest nowo zainstalowany i przed przenosinami z Xp chciałbym móc uruchamiać osx'a bez schylania się pod biurko.

Proszę, BŁAGAM, was o pomoc - za długo już się schylam i nie mogę zacząć pracować pod maciem.

Jeszcze raz proszę o pomoc, mam nadzieję że komuś nie będzie żal tych 5min na pomoc mojej osobie.

Arek
iDeneb 10.5.7 + Chameleon 2.0 RC2 | Gigabyte Ga 965P-DS4 | C2D E6600 2,4 Ghz | 2GB DDR2 800Mhz | Gainward GeForce 7600GT
Ja1012

Re: Win/OSX Start z wyborem.

Postprzez dazinf » 13 wrz 2010, o 18:01

Ja mam np jeszcze na wszytsko nałożonego Ubuntu (z GRUBEM, którym można sobie wybrać MAC, Linuxa czy też Win chcemy uruchomić)... Polecam ;)
Są takie chwile jak sztylety - rozrywają duszę w kilka sekund...
dazinf

Powrót do OSx86 Leopard (10.5) ogólnie