Jaki najlepszy pod moj sprzet

Ogólne rozmowy związane z działaniem oraz obsługą systemu Tiger (10.4) na platformie OSx86.

Jaki najlepszy pod moj sprzet

Postprzez Nosbor » 9 sty 2008, o 15:24

Chcialbym sie zapytac was jako doswiadczonych uzytkownikow jaka wersje mac os x tigera najlepsza bedzie pod moj sprzet? Mam jakas wersje ale ona niechce specjalnie dzialac na moim sprzecie, a Leopard pod amd jakis taki niedopracowany jeszcze jest, wiec narazie pobawie sie tigerem. Zalezy mi na tym aby odrazu byly sterowniki do karty graficznej (titan czy cos takiego zeby QE i CI byly obslugiwane) i dorcedeth dla karty sieciowej, cos do muzycznej. Wiem ze mam wysokie wymagania ale moze gdzies znajdzie sie taka wersja.
Procesor: AMD Sempron 3000+ (s939)
Karta Graf: gf6600 gainiward
Płyta głowna: Gigabyte GA-K9NF-9
Chipset plyty to: nforce4
Karta muzyczna wbudowana:Realtek AC97
Karta sieciowa wbudowana: Vitesse 8201phy
HDD: segate baracuda SATA 250gb/samsung ATA20gb
Nosbor

Re: Jaki najlepszy pod moj sprzet

Postprzez Nosbor » 11 sty 2008, o 19:56

Znalazłem idealna wersje mac os x pod swoj sprzet jest to wersja JaS 10.4.8 with PPF1 &PPF2. Normalnie odrazu po instalcji wyszystko smiga fziwek grafika siec.
Ale mam problem nie wiem jak dodac dysk sata Disk Utylity nie widzi go;/ Wie ktos jak zainstalowac sterwoniki do SATA?
Nosbor

Re: Jaki najlepszy pod moj sprzet

Postprzez electro » 28 sty 2008, o 19:47

Instalaowałem ta wersją na podobnym sprzecie jak Ty , dysk sata mi widzial ,ale instalacje nigdy tego tigera nie doszła do konca - zawsze mi instalator przerywał w połowie.
electro

Powrót do OSx86 Tiger (10.4)