Jaką dystrybucję wybrać pod mój sprzęt

Zastanawiasz się nad kupnem komponentów dla OSx86 i nie wiesz co wybrać? Ten dział może pomóc w kupnie.

Jaką dystrybucję wybrać pod mój sprzęt

Postprzez lemongd » 2 mar 2011, o 15:58

Witam wszystkich

jestem bardzo początkującym hackintoshowcem , bardzo chciałbym aby wszystko mi się udało zainstalować poprawnie lecz zawsze napotykam jakiś problem z którym pewnie nie mogę poradzic sobie tylko ze wzgledu na moja niewiedze ...

ponizej wpisuje moj sprzet :

plyta GA-EP45-DS3R
procesor intel core duo e4700 2,63ghz
4x1gb ramu 800mhz ddr2
grafika gigabyte radeon 4870 512mb
dysk sata 2 samsung 1tb
audio Realtek ALC889A
siec Realtek 8111C chips (10/100/1000 Mbit)

mialem juz kiedys zainstalowanego na nim osx w wersji 10.5.6 bodajze zanim kupilem dysk oraz grafike (wczesniej mialem to na dysku ide a grafike radeon 4850 ) , pamietam wtedy ze mialem problem z dzwiekiem tylko

teraz zadna dystrybucja a mam ich z 10 nie chce dzialac i najczesciej wyskakuje jakis panic error ktorego teraz nie przekleje ze wzgledu na to ze juz nie mam zainstalowanego tego

wiec pytam was znawcow tego systemu , jaka dystrybucje musze wybrac i z ktorymi oplaca sie walczyc z tego co wiem moja plyta , procesor i grafika jest calkiem dobra jak na hackintosha ...

albo byc moze jest ktos z trojmiasta ktory sie na tym dobrze zna i moze nawet za jakas kase postawic tam w pelni sprawnego hackintosha ??

dziekuje z gory za odpowiedzi i wyrozumialosc poniewaz nie chcialbym w tym temacie podobnie jak na innych tego typu forach odpowiedzi czepiajacych sie czegos co napisalem a nie wnoszacego nic merytorycznego do samej sprawy :)

pozdro
lemongd

Powrót do Jaki sprzęt wybrać?