Problem z IDENEB

Uruchamianie kilku systemów na jednym komputerze - Snow Leopard/Leopard + Windows/Linux.

Problem z IDENEB

Postprzez dantez69 » 6 lut 2010, o 21:55

Dobra zacznę od początku.

Wersja OSX: iDeneb v1.5.1 10.5.7

Sposób Instalacji: z płyty

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz (socket 775 LGA)
Dysk HHD: podłączony SATA II
Karta sieciowa: Realtek RTL8169/8110
Dzwięk: Realtek ALC883
Ram: DDR2 2GB
Karta Graficzna: NVIDIA Geforce 7900 GT/GTO 512MB

A wieć:

Po instalacji IDENEB-a system mi sie nie uruchamia.

-Mam zainstalowanego WIN7,
-stworzylem partycje 65GB ,sformatowalem ja Gparted'em na FAT32 i ustawilem na boot flag.
-Instalacja IDENEBA przebiega pomyslnie do konca, (uważam że w dostosuj zrobiłem wszystko poprawnie stery hex itp)
-komp sie restaruje wyciagam płytke aby z niej nie odpalilo a tu dupa. DISC BOOT FAILURE. Nie odpala mi zaden system.
- A wiec Gparted'em ustawiam boot flag spowrotem na WIN 7 i jestem tutaj. pomocy!!.

Moze da sie cos jeszcze zrobic bez ponownej instalacji IDENEB-a. Partycja na ktorej zainstalowalem IDENEB-a nie ruszalem, nie formatowalem ;/ HELP

(Robiłem wszystko według instrukcji z forum TAKŻE TĄ Z DUALBOOT-em.)

Szanowny rzooff jeżeli nie da się na to odpowiedziec to gdzie wtedy mam szukać pomocy?
dantez69

Re: Problem z IDENEB

Postprzez rzooff » 6 lut 2010, o 23:04

dantez69 napisał(a):Mój sprzęt:

Nie ma najważniejszego - jakie są chipsety?
dantez69 napisał(a):(uważam że w dostosuj zrobiłem wszystko poprawnie stery hex itp)

No cóż, to wybieraj to samo dalej... na pewno pomoże.
dantez69 napisał(a):Po instalacji IDENEB-a system mi sie nie uruchamia.

Przeczytaj jeszcze raz
viewtopic.php?f=24&t=1219
...tym razem do końca.

dantez69 napisał(a):jeżeli nie da się na to odpowiedziec to gdzie wtedy mam szukać pomocy?

Nie wiemy ani na czym instalujesz, ani co powybierałeś, ani jaki masz w efekcie problem.
Pozostaje wróżka, jasnowidz... ;)

dantez69 napisał(a):A wiec Gparted'em ustawiam boot flag spowrotem na WIN 7 i jestem tutaj. pomocy!!.

Napisałem, żebyś przeczytał przyklejony wątek w tym dziale... Jest tam dokładnie napisane co zrobić (13).
Nie będziemy Ci tu tego przepisywać.
Retail 10.6.3(64bit) + Chameleon 2 | ASUS P5B-V | C2D E4600 2,4 Ghz | 4GB DDR2 800Mhz | GeForce 8400GS
Retail 10.6.3(32bit) + Chameleon 2 | Toshiba Satellie L40-17R
rzooff

Powrót do Multi boot