Soud Blaster Live 5.1 PCI pod OSX nareszcie działa!!

Problemy i sterowniki (kexty) do kart muzycznych.

Re: Soud Blaster Live 5.1 PCI pod OSX nareszcie działa!!

Postprzez laborman » 5 gru 2008, o 21:49

Cały czas podkreślam, że są to sterowniki w fazie budowy. Naprawdę trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać. Nad nimi pracuje jeden człowiek i nie wiadomo czy da radę dopracować je perfekcyjnie. Ja z racji małego mieszkania nie używam specjalnych zestawów nagłaśniających i dźwięk stereo wydobywający się z pokładowego stac 9227 był tragiczny. Uruchomienie SB i Adygi i tak zakrawa na niemały sukces bo ci którzy pamiętają czasy tygrysa dobrze wiedzą co wypisywano na temat tych kart na forach.
Dla mnie to wielki sukces i chylę czoła przed Eugene Gavrilov'em za to, że pozwolił cieszyć się dźwiękiem o niebo lepszym niż niektóre pokładówki. Czekam na nowe "wypusty".
Commodore 64
OSX 10.5.7 Retail
OSX 10.6 10A394
laborman

Re: Soud Blaster Live 5.1 PCI pod OSX nareszcie działa!!

Postprzez electro » 7 gru 2008, o 13:58

zainstalowałem najnowsze te sterowniki i w obecnej wersji już wspiera moja kartę: Sound Blaster Live Digital model SB 0220, jest dzwięk

wejścia: brak (w obecnej wersji sterów)
wyjście: jest dźwięk :) :) zapewne stereo (nie sprawdzałem, bo mam natywną kartę na USB SWEEX SC004v2 5.1 - i w niej wszystko działa mi :D

kartę SWEEX dokupywałem parę miesięcy temu, bo karta zintegrowana nie chciała mi wyjątkowo działać pod OS X , chodź powinna - jak wyczytałem gdzieś

co ciekawe mój obecny sprzęt w PC-ie jest bardzo dobrze wspierany (są sterowniki) dla OS X, i działa mi wszystko to czego oczekuję :D
 Informacje i nowości - newsy ze świata Hackintosh. Interesujące strony, fora, niezbędne narzędzia do instalacji PC.Na mojej stronie Facebook http://www.facebook.com/news.hackintosh Zapraszam do subskrypcji strony "Lubię to"
electro

Poprzednia strona

Powrót do Karty muzyczne