Problem z Atheros AR8121 i Snow Leo

Problemy i sterowniki (kexty) do kart LAN i Wireless (karty WiFi) oraz pozostały sprzęt sieciowy.

Problem z Atheros AR8121 i Snow Leo

Postprzez jw1991 » 16 paź 2009, o 14:54

Witam.
Zacznę od tego, że posiadam Snow Leoparda Retail zainstalowanego według tego http://www.insanelymac.com/forum/index.php?showtopic=183524.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie problem z siecią.
Moja karta sieciowa to zintegrowany Atheros AR8121 na płycie P5Q PRO (ze zmodowanym biosem), operator to neostrada, a modem D-link 320B (ze złączem ethernet).
Zainstalowałem do niej sterowniki, jest poprawnie wykrywana i pobiera sobie ustawienia z dhcp.
Problem polega na tym, że internet działa tylko przez ok 20 s, potem rozłącza się na jakieś 2 min, znowu łączy i tak w kółko.
Network Diagnostics pokazuje ISP Failed.
Na dysku mam jeszcze Windows 7 i iDeneb 10.5.5 i tam wszystko jest ok , ustawienia sieci jakie są pobierane na Snow'ie i iDeneb są identyczne.
Wygląda to tak jakby było przerywane połączenie sieciówki z modemem bo kiedy nie ma neta, nie mogę połączyć się też ze stroną konfiguracyjną modemu, ale kontrolka lanu świeci się cały czas,
czyli to połaczenie niby powinno działać.
Nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu.
Jakieś pomysły?
jw1991

Powrót do Karty sieciowe