Instalacja kext - Unikalny problem

Problemy związane z aktualizacją, instalacją czy użytkowaniem programów na OSx86

Postprzez bilix12 » 10 wrz 2011, o 09:53

Witam!

Mam problem z którym nigdzie się jeszcze nie spotkałem.
Otóż, gdy instaluję iATKOS S3 v2 10.6.3 wszystko jest ok.
System normalnie się włącza, zero problemów, mam wszystko to co chciałem, oprócz...
Dźwiek!, Snow Leopard widzi mi tylko Green Jack'a, a ze mam glosniki 5.1, chcialbym aby widzial wszystkie 3(Orange, Black, Green).
Poza tym w informacji o systemie, w zakladce Audio, nie mam nic, jedynie napis "No Builds..."
No więc przystąpiłem do instalacji kext'a, znalazłem takiego pod 10.6.3, wersja dla ALC888, czyli dla mnie.
Do instalacji kext'a uzylem Kext Utility, przeciagnalem kext na ikonke programu. Niby wszystko sie zrobilo, robie reboot systemu...

I to co mnie spotyka, zalamuje mnie. Snow Leopard sie uruchamia, ale wszystko chodzi o wiele wolniej, nie ma zadnej blynnosci, tak jakby spadly mi FPS'y)
Instalowalem juz te distro 3 razy, probowalem inny kextow, ale wyglada na to ze gdy tylko cos zmienie w folderze Extensions, plynnosc Snow Leoparda po restarcie spada!

Moja plyta glowna to: Abit Ip35 Pro
a karta graficzna: GF8800 GTS

Bardzo proszę o pomoc!, czy ja cos robię zle?

Pozdrawiam,
bilix12[/b]
bilix12

Postprzez Maxavelli » 12 wrz 2011, o 06:53

Jak odpalasz grafike? Zamiast wynalazkow typu NVenabler czy GraphicsEnabler sprobuj wygenerowac EFI String dla Twojej karty w EFI Studio 1.1. Daj znac jakie efekty!

Wiadomość wysłana z  iPhone 4 przy użyciu Tapatalk
Maxavelli

Powrót do OSx86 Programy