Wydajnosc programow Adobe przez VMware Fusion?

Problemy związane z aktualizacją, instalacją czy użytkowaniem programów na OSx86

Wydajnosc programow Adobe przez VMware Fusion?

Postprzez Trejos » 18 lut 2010, o 03:13

Dzien Dobry,
Jakiej wydajności programów Adobe mogę spodziewać się odpalając je w Windzie przez VMware Fusion?
Jakiś czas temu zrobiłem próbę na swoim MBP C2D 2,33. Zainstalowałem VMware Fusion i WinXP. InDesign CS3 chodził ale strasznie wołowato, praca była mocno nieprzyjemna. Być może przyczyną był fakt, że w mam tylko 2GB ramu.
Zastanawiam się, czy można stworzyć wydajny komp z OSX i Windą przez VMware Fusion do prac graficznych. Byłby to chyba ideał komputera :) 4 GB ramu? 8?
Niestety soft mam tylko na Winde.

Trejos
Trejos

Re: Wydajnosc programow Adobe przez VMware Fusion?

Postprzez Darson » 23 lut 2010, o 20:32

Licencja przypadkiem nie jest ta sama pod win i pod mac? Soft można pobrać - ważne, że licencja wykupiona (sprawdź warunki), bo najlepiej to jednak będzie działać bez wirtualizacji ;)
Ze swojej strony polecam Parallels do wirtualizacji, ale niestety nie posiadam żadnego z programów adobe na windowsa, więc wydajności nie sprawdzę.
2 gb faktycznie może się wydawać zbyt mało, 4 już trochę lepiej do standardowej pracy. Jak masz duże prace, to i 8 może się przydać.
Darson

Powrót do OSx86 Programy