iPhone 3G - kilka pytań

Wszystko o iPhone i iPod - problemy, aplikacje, gry, akcesoria...

Re: iPhone 3G - kilka pytań

Postprzez Manovar » 12 paź 2008, o 11:57

Namek! Nie tędy droga! Mi chodziło o iPhone ze względu na OSX w nim zainstalowany, a nie o podróbę i to jeszcze z Windą.
Intel Core2 Duo CPU T7500; iDeneb v1.6 Lite 10.5.8; AnV 9.7.0; MSI GX700; 2GB; GeForce 8600m GT 256 MB; ZyDAS USB WLAN
Manovar

Postprzez ori69 » 8 lis 2008, o 20:27

Manovar napisał(a):No to kurcze mam problem, bo nie mam alternatywy. Nokii nie chcę, a na Windows Mobile jestem uczulony. Po zabawie z Leo zakochałem się w MacOS X. Boje się jedynie, że spawię sobie iPhone 3G, a np w styczniu wyjdzie nowy, który nie będzie posiadał mankamentów obecnego. Po drugie jakby to wyglądało, że z kompa wytępiłem Windę, a sprawiam sobie telefon z Windą? Chyba, że chcesz postawić MacOS na telefonie. ;)

Może faktycznie konkretnej alternatywy na razie nie ma, ale iPhone też nie jest żadną rewelacją.
Na tym forum jest cała masa ludzi, którzy zgodzili się z tym, że Apple robi dobry soft, ale sprzęt, to niestety coraz gorszy.
Dlatego ja czekam, aż Nokia coś lepszego wypuści.
No i nie wypinaj się na Windows, bo właśnie tak postępują fanboje!
Mam kolegę, co nawrócił się na Apple jakiś rok temu.
Po początkowej miłości i zachwycie (MacBook Pro; pierwsza wersja iPhone) kupił sobie teraz lapcia Della (zainstalował oczywiście OS86) i najnowszego HTC. :lol:
Bo ileż można znosić to, że cię ktoś kantuje na sprzęcie ?!?
10.5.8|GA-EG31MF-S2 E6300 GF7600GT, 4GB ram
10.5.8 i 10.6.2|GA-G33M-DS2R E6300, GF9400GT ,4G RAM,
ori69

Postprzez amiga » 11 lis 2008, o 14:50

Mam iphone starszą wersję od ponad pół roku. Wkurza mnie czasami ale jak tak się zastanowię to nie mam na co go wymienić! Przechodziłem już przez nokie, se, przez symbiany, WM itp i tak prawdę mówiąc to nie było to i po dziś dzień dla mnie nie jest. Po prostu iPhone ma to, co jest mi potrzebne do szczęścia i codziennej pracy, do tego działa szybko i niezawodnie. A braki? Akurat z mms nigdy nie korzystałem, do pełnego GPS mam od dawna nawigację w samochodzie, BT korzystam tylko jako słuchawka, zdjęć zrobiłem może 20-30 telefonami w ciągu 5 lat.

Natomiast korzystam z internetu (na jakim innym telefonie przegląda się internet lepiej?), pterm (putty), vnc itp. usług do zarządzania siecią. I działa to na edge, które jest praktycznie wszędzie gdzie się znajduję, praktycznie bezproblemowo. Dodatkowo obsługa gmail, mapy google też się czasem przydają. Z gier to gram głównie w trism a do pokazywania mam labirynth oraz kroll :) Wielu szczęka opada.

Jednak dla wielu ten telefon nie ma sensu i lepiej jest męczyć się na mulącym symbianie czy wm i MIEĆ soft potrzebny do pracy niż nie mieć go wcale. Dla niektórych aparat dobry jest ważny, to rozumiem. Dla niektórych edycja office. Ale akurat dla mnie nie jest to potrzebne i innej alternatywy dla siebie nie widzę. Dodam, iż telefony zmieniałem co pół roku a teraz iPhone będzie ze mną na pewno rok albo i dłużej :D
10.5.2 EFI (Leo4All V3 edition) + 10.5.6 Combo on:
Gigabyte P35C S3 - Core 2 QUAD Q6600 - AHCI - HD2600PRO 512mb - SB Audigy

10.5 BOX + 10.5.6 Combo on:
Acer, GM965 (x3100), ICH8
amiga

Poprzednia strona

Powrót do iPhone i iPod