Problem z Instalacją Standardową (Na VirtualBox działa)

Problemy z instalacją oraz aktualizacją OSx86 Leopard (10.5)

Problem z Instalacją Standardową (Na VirtualBox działa)

Postprzez Rastapatrys » 19 wrz 2012, o 17:50

Witam!,
mianowice mam problem z instalacją standardową Mac'a z dystrybucji "iDeneb". Instalacja na VirtualBox w celu próby zgodności przebiegła pozytywnie i wszystko "Śmiga". Jedynym problemem jest dzwięk ponieważ nie jest on najlepszej jakości :( Ale gdy próbuje zainstalować standardowo ( Z poziomu BIOS'a wyskakuje mi błąd KERNELA) Na VirtualBox wszystko ładnie się boot'uje bez błędów i nawet nie muszę uzywać komned (mam na myłśi np. "cpus=1 busratio=20")
Jeszcze jedną nie pokojącą mnie prawą jest, żę gdy przełączam Z IDE na AHCI to BIOS omija wszystko i Bootuej system (NIe Ma bata żeby uruchomił płytę) Więc w czym problem?
=========================================================================================================
Właśnie piszę z Mac OS X 1.5.5 na VirtualBox
=========================================================================================================
Sprzęt
++++++PROCESOR++++++

AMD Phenom II x3 710
Socket AM3(938)

++++++PŁYTA GŁÓWNA++++++

Gigabyte Model: GA-MA77OT-UD3P
Chipest: AMD 770
South Bridge: AMD SB 700

++++++Grafika++++++

nVIDIA GeForce 9600GT 512mb

=======================================================================================================
Jeśli napisałem coś żlę to proszę o wyrozumiałość nie dawno się zarejestrowałem i jestem nowy
Rastapatrys

Powrót do OSx86 Leopard (10.5)