Snow Leopard na VirualBox potem jako sam system

Pytania od początkujących, myślących o instalacji Mac OS X na swoim PC.

Snow Leopard na VirualBox potem jako sam system

Postprzez kiim » 7 gru 2011, o 10:31

Witam serdecznie

Jestem początkującym w temacie instalacji osx na PC i w związku z tym chciałbym poradzić się Was w następującej kwestii.

Otóż udało mi się zainstalować Snow Leoparda 10.6.1 na Windows 7 przy użyciu wirtualnej maszyny VirtualBox korzystając z tego ISO Snow_Leopard_10.6.1 10.6.2_SSE2_SSE3_Intel_AMD_by_Hazard.iso. Instalacja przebiegła w zasadzie bez najmniejszych problemów.

Zastanawiam się teraz czy skoro leopard działa na virualnej maszynie to czy także będzie działał jako sam system zainstalowany na czystym dysku.
Poniżej moja konfiguracja sprzętowa.

Procesor AMD Athlon 64 x2 4200+ AM2 rdzeń „Windsor” (MMX, SSE, SSE2, SSE3, Enhanced 3DNow!, NX bit, AMD64 (implementacja x86-64), Cool'n'Quiet, AMD Virtualization

Płyta Główna: Gigabyte GA-M57SLI-S4 (chipset nForce 570-SLI)
Pamięć 4GB DDR2 667 MHz
Dźwięk: Realtek ALC883 Audio Cosec
Karta Graficzna: ASUS Geforce 250 GTS
Karta sieciowa Wireless TP-Link

Czy to ISO Snow_Leopard_10.6.1 10.6.2_SSE2_SSE3_Intel_AMD_by_Hazard posiada już wszystko co będzie potrzebne do samoistnej instalacji. Czy też będzie trzeba korzystać z odpowiednich loaderów, combo itp. ?

Ewentualnie może mi ktoś wskazać inną dystrybucję która będzie odpowiednia dla mojej konfiguracji sprzętu ??

Dziękuję bardzo za wszelką pomoc.

Acha jeszcze jedno, czy do instalacji mogę użyć pendriva czy tylko i wyłącznie instalacja ma przebiegać z płyty DVD ??
kiim

Powrót do Jak zacząć?