Macworld 2009 - nowy macbook pro 17", iWork oraz iLife

Dyskusje na tematy związane pośrednio lub nie związane z profilem forum.

Re: Macworld 2009 - nowy macbook pro 17", iWork oraz iLife

Postprzez woytas » 7 sty 2009, o 15:36

Mam pytanie bo nie mogę zainstalować iWork '09 ze względu na starszą wersję systemu 10.5.5 nie chcę robić na razie update, ale chciałbym pomimo to spróbować i obejść sprawdzanie wersji systemu (pamiętam że w polonizatorze iWork'a trzeba było wywalić plik VolumeCheck, tu trochę inna sytuacja) ma ktoś jakiś pomysł co usunąć z paczki co wyedytować?
Macbook White 2,1 : Core2Duo 2Ghz, 2GB DDR RAM GMA950
woytas

Postprzez electro » 7 sty 2009, o 19:32

woytas napisał(a):Mam pytanie bo nie mogę zainstalować iWork '09 ze względu na starszą wersję systemu 10.5.5 nie chcę robić na razie update, ale chciałbym pomimo to spróbować i obejść sprawdzanie wersji systemu (pamiętam że w polonizatorze iWork'a trzeba było wywalić plik VolumeCheck, tu trochę inna sytuacja) ma ktoś jakiś pomysł co usunąć z paczki co wyedytować?
zapewne da sie obejść - tylko trzeba oszukać instalator np. ze mamy wersje 10.5.6 albo inaczej ,

ja przez aktualizacje na laptopie zepsułem sobie system bo tez chciałem nowego iWorka zainstalować

później może pomyśle to rozwiążę problem , teraz przywraca system
 Informacje i nowości - newsy ze świata Hackintosh. Interesujące strony, fora, niezbędne narzędzia do instalacji PC.Na mojej stronie Facebook http://www.facebook.com/news.hackintosh Zapraszam do subskrypcji strony "Lubię to"
electro

Postprzez woytas » 7 sty 2009, o 20:00

Ja chyba jednak wezmę się za instalacje 10.5.6 ale grupy XXX bo iPc powodował mi kernel panic pomimo seatbelt. Właśnie zasysam:) I tak się przyda do iLife później.
woytas

Postprzez electro » 7 sty 2009, o 20:28

woytas napisał(a):Ja chyba jednak wezmę się za instalacje 10.5.6 ale grupy XXX bo iPc powodował mi kernel panic pomimo seatbelt. Właśnie zasysam:) I tak się przyda do iLife później.

tylko trzeba uważać z aktualizacja bo można sobie coś zepsuć

widze ze chcesz instalować nowe distro - to jest też dobry pomysł , ale stawia sie system odnowa ,ale można na osobnej partycji

distro grupy XXX nie próbowałem ,ale z iPC też miałem problem okazało sie ze trzeba wybrac wszystkie stery od chipset i internetu (dzięki koledze on na to wpadł, chwała mu za to ) i zainstalowałem za 6 razem iPC , ale warto bo odrazu ma sie 10.5.6

aha ja na laptopie toshiba z serii a200 z Pentium 4 i kernelem voodoo 1.0 - to w nim problem był , bo nie moglem uruchomić w ogóle instalatora iPC , cały czas restart po 1 minucie od startu kompa z płytki

seatbelt.kext jest odpowiedzialny za prawidłowe montowanie plików .dmg , który powoduje kernel panic , ale tylko podczas instalowania programów
 Informacje i nowości - newsy ze świata Hackintosh. Interesujące strony, fora, niezbędne narzędzia do instalacji PC.Na mojej stronie Facebook http://www.facebook.com/news.hackintosh Zapraszam do subskrypcji strony "Lubię to"
electro

Postprzez woytas » 7 sty 2009, o 21:01

Nie chce się rozpisywać w tym poście bo temat dotyczy czegoś innego, ale dzięki za info za 40min stawiam system od nowa i dam znać co i jak ale już na PW.

Pozdro!

Tak a propo iWork'a nowego działa stare spolszczenie? No i jak wrażenia za dużo chyba nie zmienili?

O to super że po polsku. Thnx za info!
Ostatnio edytowano 7 sty 2009, o 21:08 przez woytas, łącznie edytowano 1 raz
woytas

Postprzez electro » 7 sty 2009, o 21:05

woytas napisał(a):Nie chce się rozpisywać w tym poście bo temat dotyczy czegoś innego, ale dzięki za info za 40min stawiam system od nowa i dam znać co i jak ale już na PW.

Pozdro!

Tak a propo iWork'a nowego działa stare spolszczenie? No i jak wrażenia za dużo chyba nie zmienili?

nowy iWork jest odrazu po polsku ! - i tak powinno być
electro

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark OSx86