Strona 1 z 1

Prośba o wsparcie

PostNapisane: 24 gru 2008, o 10:57
przez evomac23
Proszę o pomoc w zdobyciu Macbooka dla znajomego z myapple.pl o nazwie Vithren.

tekst prośby:

Kod: Zaznacz cały
Kłaniam się szanownej,
od razu wyjaśniam sytuację - na stronie 10 stycznia 2009 jest prowadzony konkurs(ten link prowadzi akurat do aktualnego rankingu prac), w którym nie liczy się jakość pracy, a jedynie ilość głosów. Biorę w nim udział z pracą numer 53 [to nie jest zdjęcie, to grafika, nadmienię]

Niestety, moi kochani przeciwnicy (czy konkurenci) wzięli sobie konkurs do serca - ich prace, mimo że nie mają wiele wspólnego przesłaniem samego konkursu jako takiego, mają masę głosów, a przyrost tej masy sugeruje albo niezły przekręt - trudno uwierzyć w taką ilość znajomych - albo "sposób".
Jak się okazało: prace, które aktualnie prowadzą, są rozreklamowane na rosyjskich forach(), forach sportowych etc i to jest tajemnicą tak dziwnego skoku popularności obu prac.

Zwracam się z prośbą do Was, którzy wiecie, jaką przyjemnością jest korzystanie z Maców. A to właśnie MacBook Pro jest główną nagrodą w tym konkursie. Nie będę łgał - chciałbym wygrać i pracować na Macu. Mam pracę, która - mam nadzieje - nieźle obrazuje ideę, jaką uczestnik miał przedstawić.
Zwykle nie posunąłbym się do takiej desperacji, ale raz, że jest to Mac , dwa, że konkurenci nie zostawiają wielkiego wyboru.
Prosiłbym więc o wejście na moją pracę i kliknięcie "Zagłosuj na tę pracę". Głosować można co trzy godziny. Skuteczne będzie również przekazanie linka dalej. Byłbym niezobowiązująco zobowiązany.
Over & out.

adres do pracy:
Kod: Zaznacz cały
http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/53

Re: Prośba o wsparcie

PostNapisane: 24 gru 2008, o 12:50
przez Darson
Praca w porównaniu do innych wypada całkiem nieźle, więc ode mnie +1 głos.

Re: Prośba o wsparcie

PostNapisane: 30 gru 2008, o 03:02
przez saint
Z mojej strony także.

Re: Prośba o wsparcie

PostNapisane: 8 sty 2009, o 21:41
przez wodawoda
Chciałem sie dołączyc ale te mi sie bardziej podobają.
Kod: Zaznacz cały
http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/43

Kod: Zaznacz cały
http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/159