OSx86 - Rejestracja

Rejestrując się na darmowym forum „OSx86” zgadzasz się przestrzegać zasad które poniżej zostały przedstawione.

Piszemy w działach do tego przeznaczonych.
Początki z OSx86? - pierwsze tematy zazwyczaj powiny być w działach: Jak zacząć? lub Problemy z instalacją
Pisanie nowych tematów o problemach w doborze sprzętu, systemu czy też o problemach z instalacją zanjdujące się w innych działach mogą zostać usunięte!
Pisząc nowy wątek, proszę w polu tytuł przedstawić zarys problemu - nie akceptujemy tytułów typu "POMOCY!".
Na forum piszemy po polsku (bez języka pokemonów itp.) i bez wciśniętego caps locka.

Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia użytkownika, który je pisał, zatem właściciel OSx86 nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość wiadomości.

Administratorzy i moderatorzy serwisu OSx86 zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o treści obraźliwej, oszczerczej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo.

Regulamin forum może się zmienić w każdej chwili bez uprzedzenia.

Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody. Zrzekasz się jakichkolwiek roszczeń do treści, które umieścisz w serwisie.

Jeśli zgadzasz się z zasadami, zaznacz pole "zgadzam się" i przejdź do dalszej części rejestracji. Jeśli zaś chciałbyś anulować rejestrację, kliknij TU aby powrócić do głównej strony forum.

 
cron