Dobre forum, słaba frekwencja.

Odpowiedz


To pytanie służy do identyfikacji i odrzucenia automatycznych rejestracji.

BBCode jest wyłącznony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Dobre forum, słaba frekwencja.

Re: Dobre forum, słaba frekwencja.

Post przez baltazar » 11 sie 2014, o 10:57

Generalnie to zawsze tak jest w przypadku malych, aczkolwiek tematycznych społeczności. Zależy też dużo od administratorow, jaką chcą mieć ścieżkę rozwoju forum...

Re: Dobre forum, słaba frekwencja.

Post przez laborman » 17 mar 2009, o 22:14

Frekwencja jest duża, jednak widząc po raz milionowy tekst , "jaka distro dla mnie", "po starcie jabłuszko i przekreślony znaczek, co robić" albo "czy macie (lub co gorsza dajcie) sterowniki do tej czy innej karty" to zwyczajnie robi mi się niedobrze. Tak wiem każdy był początkujący, ale naprawdę ja i wielu innych nie siedzimy przed waszymi komputerami, nie znamy wszystkich niuansów związanych z instalacją na każdym z osobna PC (bo to niemożliwe) i wszystkiego nie wiemy. Interesujących tematów na forum jest bardzo mało bo w gąszczu próśb o pomoc ludzie nie chcą pisać ciekawostek, rozwiązań dla nietypowych sytuacji i pomocy w zaawansowanych zagadnieniach. Już widzę oczyma wyobraźni co będzie się działo przy updacie systemu do 10.5.7 ... znowu Deja Vu!!!

Re: Dobre forum, słaba frekwencja.

Post przez Darson » 17 mar 2009, o 21:58

Witam,
No niestety, OS X to nie windows - jest mniejszością, a do tego nie wielu użytkowników instaluje go na PC.
Większość użytkowników windowsa pewnie nawet nie wie co to jest, a jak się już jakiś przybłąka zachwycony OS X, to pierwsze co, zaczyna od zadawania pytań - nie przeglądając struktury forum (nie obrażając piszących poprawnie).
Zresztą nie dziwię się czemu nikt nie odpowiada, co chwilę przenoszę z uprzejmości tematy ze złych działów - jak dobrze pamiętam masz swój udział w 3 czy 4, a postów bardzo mało.
Wprowadzając burdel, nikt nie chce na to odpowiadać.
Zauważyłem też, że dublujesz posty w różnych tematach.
Koledzy starali się pomóc, ale nie dawałeś im nawet najmniejszej szansy - wymagając cudów, nie podając żadnych konkretów.

Użytkownicy zazwyczaj jak już nabiorą wprawy w instalacji itp. - przestają odpowiadać, nie pomagają nikomu ( szacunek dla pozostałych odpowiadających ;) ) jednocześnie opuszczając forum.
Często pojawiają się tematy: POMOCY w czymś tam...
po 10 minutach odpowiedź: już sobie poradziłem, temat do kosza.
No i nie pisząc jak do czegoś się doszło, inni też nie skorzystają i każdy musi się zastanawiać.

Inna kwestia, w ogóle nie zapoznałeś się z forum, z podstawowymi tematami, zadajesz pytania na które można znaleźć odpowiedź na tym forum.

--
Szukasz systemu z gotowymi sterownikami do wszystkiego - to nie windows (a nawet ten tak nie potrafi), najpierw sprawdź czy one w ogóle istnieją.
Jak zainstalowałeś najnowszą dystrybucję i nie działa tylko karta sieciowa, to się uśmiechnij, nie szukaj innej, tylko szukaj kextów (sterowników) do niej - ewentualnie innej karty.


Szanuj innych, inni się odwdzięczą.
Pisz zrozumiale, na temat i tak aby każdy mógł to zrozumieć. Pisząc 'jak zainstalować system na mojej metalowej skrzynce' - no niestety, nikt nie pomoże.
Jak kogoś zdenerwujesz w jakimś poście - nie licz, że pomoże Tobie w innym.
Polecam jakąś mini lekturkę nt. netykiety.
No niestety, takie życie... i coraz mniej osób chętnych na odpowiadanie.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w instalacji OSx86.

Re: Dobre forum, słaba frekwencja.

Post przez rzooff » 17 mar 2009, o 21:43

Niestety oprócz Ciebie są tu sami amatorzy.

Dobre forum, słaba frekwencja.

Post przez orzech00 » 17 mar 2009, o 16:20

Fajnie by bylo jakby ktos oprocz mnie wchodzil na to forum, fajnie by tez bylo jakby ktos tutaj jeszcze pisal i znal sie na rzeczy, bo z tego co zauwazylem to sami amatorzy tutaj siedza, potrafia tylko pisac jakies pierdoly nie pomagajac nikomu.. Szkoda. Bo przez to ja trace, ale tez wiele osob ktore sie tutaj przewija.

Góra

cron